افتتاح پاسگاه محیط بانی شهید منوچهر شجاعیان
پاسگاه محیط بانی شهید منوچهر شجاعیان با حضور مهندس حسینی فرماندار و دکتر شهند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین افتتاح گردید.این‌ پاسگاه وظیفه حفاظت از محیط زیست شهرستان باروق و به خصوص تالاب نوروزلو را بر عهده خواهد داشت.
  • دوشنبه 22 خرداد 1402 ساعت 12:00
رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان باروق معرفی شد.
آیین معارفه رئیس اداره محیط زیست شهرستان باروق صبح امروز در محل فرمانداری باروق و با حضور مهندس حسینی فرماندار شهرستان ، دکتر سعید شهند مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ، جمعی از مسئولین و خانواده معزز شهدا برگزار گردید.
  • دوشنبه 22 خرداد 1402 ساعت 10:30
نشست کارشناسان بنیاد شهید استان با مهندس حسینی فرماندار باروق
در این نشست مهندس حسینی ضمن معرفی شهرستان باروق بیان داشتند: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تنها وظیفه بنیاد شهید نیست بلکه وظیفه همه نهاد های مردمی و دولتی است و برای پیشبرد این امر باید مقام شامخ شهداء و هم خانواده های معظم شهداء را ارج نهاد. در ادامه این نشست هر یک از اعضاء به ارائه نکته نظرات خود پرداختند و در پایان از محل استقرار بنیاد شهید و امور ایثارگران باروق بازدید به عمل آمد.
  • شنبه 20 خرداد 1402 ساعت 10:00
با حکم استاندار
اعضای ستاد انتخابات آذربایجان غربی منصوب شدند
  • پنج شنبه 4 خرداد 1402 ساعت 09:30
بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد
آیین گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با حضور پرشور مردم و مسولان و با حضور سردار حاج طالب رحیمی جانشین محترم سپاه شهدا .خانواده های معظم شهدا ایثارگران جانبازان در مسجد جامع شهرستان باروق برگزار شد.
  • چهارشنبه 3 خرداد 1402 ساعت 16:00
بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد
بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر با حضور سردار رحیمی جانشین سپاه شهدای استان آذربایجان غربی و با حضور حسینی فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه باروق، سرپرست شهرداری و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر. از جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس آصف چهاردولی در باروق دیدار و تجلیل شد.
  • چهارشنبه 3 خرداد 1402 ساعت 15:30
بمناسبت سوم خرداد
بارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای باروق بمناسبت سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر با حضور حسینی فرماندار، مسئولان شهرستان، جمعی از خانواده های معظم شهداء و مردم شهید پرور باروق
  • چهارشنبه 3 خرداد 1402 ساعت 11:00
پیام تبریک فرماندار شهرستان باروق بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر
بسم الله الرحمن الرحیم «خرمشهر را خدا آزاد کرد.» امام خمینی (ره)
  • چهارشنبه 3 خرداد 1402 ساعت 08:00
بازدید نماینده ویژه قـرارگاه سـازندگی خـاتم الانبیـاء (ص) از روستاهای محروم بخش نحتالو شهرستان باروق
قنبریان نماینده ویژه قـرارگاه سـازندگی خـاتم الانبیـاء (ص) بهمراه احدی وند بخشدار نختالو و سرهنگ عزیززاده مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه باروق، بصورت میدانی از روستاهای محروم بخش نختالو این شهرستان بازدید به عمل آورده و از نزدیک شاهد مسائل و مشکلات این مناطق شدند.
  • سه شنبه 2 خرداد 1402 ساعت 11:30
برگزاری میز خدمت با محوریت بررسی مسائل و مشکلات روستای میرزا نظام
با حضور مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق، رئیس آب و فاضلاب شهرستان، کارشناسان فرمانداری و جمعی از اهالی روستای میرزا نظام از توابع بخش مرکزی شهرستان باروق، با هدف بررسی مسائل و مشکلات این روستا میز خدمت امروز 30 اردیبهشت ماه سال 1402 در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 1 خرداد 1402 ساعت 09:00