جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر در شهرستان باروق برگزار گردید.
جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر به ریاست مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق و با حضور اعضای ستاد امروز مورخ 1401/11/05 برگزار گردید.
  • چهارشنبه 5 بهمن 1401 ساعت 10:00
✅️ حضور فرماندار باروق در ضبط ویژه برنامه اولکه میز
مهندس حسینی فرماندار باروق به همراه جمعی از مسئولین شهرستان در کنار آحاد مردم در ضبط ویژه برنامه رادیویی اولکه میز بمناسبت آغاز چهل و پنجمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی و حلول ماه مبارک رجب در مدرسه شبانه روزی شهدای باروق حضور یافتند. شایان ذکر است این برنامه روز جمعه هفتم بهمن ماه ساعت 19 از رادیو چی چست صدای آذربایجان غربی پخش خواهد شد.
  • سه شنبه 4 بهمن 1401 ساعت 10:00
جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان آذربایجان‌غربی
شایان ذکر است فرمانداران سراسر استان بصورت وبینار در این جلسه حضور داشتند.
  • دوشنبه 3 بهمن 1401 ساعت 16:00
بازدید سرزده فرماندار شهرستان باروق از دستگاه‌های اجرایی برای بررسی نحوه خدمات‌رسانی به مردم
ظهر امروز سوم بهمن ماه 1401 فرماندار شهرستان باروق به صورت سرزده و به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی به مردم و مسائل و مشکلات ادارات ، به صورت سرزده از جهاد کشاورزی و مرکز جامع خدمات سلامت شهرستان باروق بازدید کردند.
  • دوشنبه 3 بهمن 1401 ساعت 12:00
جلسه وبینار
فرماندار باروق با معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی در خصوص بررسی و پیگیری مصوبات مقام عالی استان در شهرستان، عصر امروز برگزار شد.
  • یکشنبه 2 بهمن 1401 ساعت 13:00
✅️ عملیات احداث مرکز جامع خدمات سلامت روستای چالخاماز
طی بازدید کارشناسان دفتر فنی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان، عملیات احداث مرکز جامع خدمات سلامت در روستای چالخاماز از توابع بخش مرکزی این شهرستان آغاز شد. گفتنی است این پروژه که توسط معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و فرماندار باروق در هفته دولت سال جاری کلنگ زنی شده بود، در 2 طبقه با متراژ کلی 550 متر با اعتبار تمام شده 10 میلیارد تومان در حال اجرا میباشد.
  • یکشنبه 2 بهمن 1401 ساعت 11:00
بازدید کارشناسان فرمانداری باروق
بازدید کارشناسان فرمانداری باروق از روند اجرای آزمایشات مکانیک خاک (حفر گمانه جهت تخمین باربری و تعیین تنش مجاز خاک) در محل احداث مرکز جامع سلامت روستای گل سلیمان آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان باروق. شایان ذکر است این مرکز در شهریور ماه سال جاری مصادف با هفته دولت توسط مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق کلنگ زنی شده بود که بعد از حدود چهار ماه عملیات احداث آن شروع شده است.
  • شنبه 1 بهمن 1401 ساعت 09:00
حضور مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی در شهرستان باروق
سرهنگ حیرانی مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای استان ضمن حضور در شهرستان باروق طی جلسه ای در محل فرمانداری به ریاست مهندس حسینی فرماندار باروق به مسائل و مشکلات شهرستان از جمله حوزه های راهداری ، آب شرب و مدرسه پرداختند.
  • چهارشنبه 28 دی 1401 ساعت 10:00
✅️ شروع روند آزاد سازی اراضی تصرف شده منطقه حفاظتی تالاب سد نوروزلو (پشت بند انحرافی نوروزلو) شهرستان باروق
در راستای سیاست های دولت سیزدهم و مصوبات شورای حفاظت از بیت المال شهرستان در خصوص آزاد سازی سواحل، اراضی تصرف شده منطقه حفاظتی تالاب سد نوروزلو ( پشت بند انحرافی نوروزلو) با همکاری مدیریت منابع آب، محیط زیست و نیروی انتظامی بنا به دستور دادستانی و با حضور مهندس صالح حسینی فرماندار شهرستان باروق در وحله اول 18 هکتار آزاد سازی شد و در روز های آتی نیز این روند ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است در کنار این آزاد سازی نزدیک 30 حلقه چاه غیر مجاز نیز امحاء خواهد شد.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 12:00
نشست مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق
نشست مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای یلکلو از توابع بخش نختالو این شهرستان، در خصوص بررسی مسائل و مشکلات این روستا از جمله مشکلات حوزه راه ارتباطی، مخابرات و اینترنت، در محل فرمانداری با حضور معاون فرماندار، بخشدار نختالو و مسئولین راهداری برگزار شد.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>