بازدید فرماندار از روستای شورجه حمیدیه
✅️ مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق از روستای شورجه حمیدیه از توابع بخش مرکزی شهرستان بازدید و با اهالی این روستا ها دیدار و گفتگو کردند.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:37
ارتباطی روستای اربط سفلی پل احداث می شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری باروق طی بازدید کارشناسان فرمانداری از روستای اربط سفلی توابع بخش نختالو شهرستان باروق، پل ارتباطی این روستا که بر اثر سیل فصل بهار سال جاری تخریب شده بود با پیگیری مهندس حسینی فرماندار محترم شهرستان اعتبار برای ساخت این پل تامین شده در اسرع وقت عملیلات آن شروع خواهد شد.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:35
با حضور فرماندار باروق هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان برگزار شد
جلسه شورای اسلامی شهرستان باروق با تمامی اعضای شورای به ریاست مهندس حسینی فرماندار باروق در سالن جلسات فرمانداری با محوریت موضوعات ذیل تشکیل گردید.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:32
جلسه هم اندیشی و مشورتی
✅️ جلسه هم اندیشی و مشورتی مهندس حسینی فرماندار شهرستان با اعضای شورای شهر و شهرستان باروق پیرامون بررسی مسائل و مشکلات و همچنین فرصت ها و تهدید های مسیر توسعه شهرستان عصر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:30
بازدید میدانی کارشناسان فرمانداری
✅️ بازدید میدانی کارشناسان فرمانداری با حضور جمشیدزاده نماینده شورای شهرستان در استان و رئیس و مشاور پروژه کارگاه جاده سرچم .از راه روستای قواقلو از توابع بخش نختالو شهرستان باروق در جهت بررسی اصلاح چند نقطه از راه روستای فوق به جاده سرچم.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:28
بازدید میدانی فرماندار محترم مهندس حسینی
✅️ بازدید میدانی فرماندار محترم مهندس حسینی به همراه اعضا و ریاست محترم مرکز نیکوکاری از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)- مناطق محروم(روستاهای حیدرباغی ومحمد قلی قشلاق)به منظور پیگیری وبررسی مشکلات مدد جویان.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:22
دیدار رئیس آموزش وپرورش شهرستان میاندوآب با مهندس حسینی فرماندار باروق
✅️ در این دیدار فرماندار باروق به مسائل و مشکلات این حوزه پرداختند و تاکید کردن یکی از مشکلات اصلی در این شهرستان فرسودگی و نبود فضای آموزشی مناسب مخصوصا در روستاها که از مطالبات اصلی مردم شریف این شهرستان می باشد و آقای وکیلی ضمن ارائه برنامه برای حل مشکلات در حوزه آموزش پرورش نوید تحول در فضای آموزشی شهرستان باروق را دادند.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:19
✅️ بازدید کارشناس فنی فرمانداری
✅️ بازدید کارشناس فنی فرمانداری از روستای حیدرباغی از توابع بخش نختالو شهرستان باروق به منظور ایجاد دیوار سنگی جاده خروجی و ورودی این روستا از سمت حاجی کندی که در وضعیت بحرانی قرار دارد و با توجه به پیگیری های فرماندار محترم این پروژه در اسرع وقت عملیاتی خواهد شد.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:18
بازدید کارشناسان فرمانداری
✅️ بازدید کارشناسان فرمانداری از روستای گردشگری باداملو از توابع بخش نختالو شهرستان باروق به منظور بررسی طرح پروژه سنگ فرش معابر خاکی این روستا که در دستور کار و برنامه های عمرانی دفتر فنی فرمانداری قرار دارد.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 19:12
آگاه سازی جامعه درخصوص فضای مجازی ضروری است / براساس اولویت های فرهنگی تولید محتوا شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: از ظرفیت های آموزشی برخی از نهادها برای آموزش سواد رسانه ای به مدیران و مردم استفاده شود.
  • دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 15:09
1 2 3 4