بازدید آقای نژاد محمد مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز
آقای نژاد محمد مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بهمراه کارشناس عمران فرمانداری و نماینده شورای شهرستان در استان ، از روند پیشرفت فیزیکی مدرسه 4 کلاسه روستای حصارلو ، یک کلاسه قره بوغاز، سه کلاسه روستای تازه کند زاغه از توابع بخش نختالو شهرستان و 4 کلاسه روستای قطار چای از توابع بخش مرکزی شهرستان باروق بازدید کرد
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:42
جلسه بررسی مشکلات و ساماندهی مدارس شهرستان باروق
جلسه بررسی مشکلات و ساماندهی مدارس شهرستان به ریاست مهندس حسینی فرماندار باروق و با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، رئیس آموزش پرورش شهرستان و دهیاران روستاهایی که مدارس خیر ساز در حال احداث می باشد برگزار شد.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:40
پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس
استاندار آذربایجان‌غربی در پیامی هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:32
استاندار آذربایجان غربی
پیام بازگشایی مرز تمرچین، برقراری امنیت پایدار در منطقه است / آذربایجان غربی از امن ترین استان های کشور است / دستگاههای دولتی مکلف به تجلیل شایسته از ایثارگران هستند
استاندار آذربایجان غربی گفت: پیام بازگشایی مرز تمرچین برای تردد زائران اربعین، برقراری امنیت پایدار در منطقه است.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:22
فرماندارباروق با ارسال پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان باروق؛ مهندس صالح حسینی با ارسال پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن کامل این پیام بدین شرح است:
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:15
دیدار با جانباز و رزمنده 70 درصد و روشن دل
با حضور سرهنگ حضرتی معاونت اجتماعی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی و صالح حسینی فرماندارو جمعی از مسئولان شهرستان باروق از جانباز هشت سال دفاع مقدس آصف چهاردولی بمناسبت هفته دفاع مقدس دیدار و تجلیل شد.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:12
تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت درشهرستان باروق
در این آئین معنوی از 17 ایثارگر بنمایندگی ازایثارگران جنگ تحمیلی با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.
مزمان با برگزاری دیدار جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب اسلامی ، در شهرستان باروق نیز طی آئینی و با حضور فرماندار و فرماندهی انتظامی باروق فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان باروق، رؤسای ادارات و خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان و در آستانه هفته دفاع مقدس از پیشکسوتان جهاد و شهادت با حضور سرهنگ حضرتی معاونت اجتماعی سپاه شهدادر باروق تجلیل شد.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:10
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در شهرستان باروق حضور یافت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آقای جعفر زاده به همراه مسئولان استانی و شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری با مهندس حسینی دیدار و به گفت و گو پرداختند.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 17:08
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:
تبیین واقعیت پیشرفت‌های کشور وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی است
رئیس جمهور اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی کشور بویژه نهادهای تبلیغاتی و رسانه‌ای با بیان واقعیات پیشرفت‌های علمی کشور و همچنین معرفی چهره‌های موفق، دشمن را در رسیدن به اهداف خود در ناامید کردن جامعه ناکام گذاشته و جامعه نخبگانی را بیش از پیش امیدوار کنند.
  • چهارشنبه 23 شهریور 1401 ساعت 23:16
1 2 3 4 5 6