توزیع 1300بسته معیشتی درشهرستان باروق
بمناسبت ماه مبارک رمضان و شبهای پرفیض قدر 1300 بسته معیشتی هر بسته به ارزش ریالی یک میلیون ودویست هزار تومان توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان باروق با حضور مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق و مسئولین شهرستان در بین نیازمندان منطقه توزیع شد.
  • سه شنبه 22 فروردین 1402 ساعت 10:00
جلسه نشست مشترک جمعی از مدیران مدارس با حضور فرماندار شهرستان باروق
فرماندار شهرستان باروق در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه گفت : نقش آموزش و پرورش در تحقق فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و توسعه و پیشرفت همه جانبه جامعه کلیدی ومهم است.
  • دوشنبه 21 فروردین 1402 ساعت 11:00
جلسه هماهنگی برنامه های روز جهانی قدس در محل فرمانداری شهرستان باروق به ریاست فرماندار برگزار شد.
حسینی فرماندار شهرستان باروق در این جلسه با تسلیت ایام ضربت خوردن امام علی (ع) گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در باروق هم مثل سایر شهرستانهای استان با شکوه تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.
  • دوشنبه 21 فروردین 1402 ساعت 09:00
جلسه ستاد بحران
به دنبال اعلام هشدار قرمز هواشناسی در استان ، جلسه ستاد بحران به مدیریت فرماندار باحضور اعضای ستاد بحران در فرمانداری شهرستان باروق تشکیل شد‌
  • پنج شنبه 10 فروردین 1402 ساعت 09:00
افتتاح ساختمان بیمه تامین اجتماعی شهرستان باروق
با حضور سردار عیسی‌زاده نماینده مردم میاندوآب، باروق و چهاربرج در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تامین اجتماعی استان و فرماندار شهرستان و جمعی از مردم و مسئولین در باروق افتتاح شد.
  • چهارشنبه 9 فروردین 1402 ساعت 12:00
جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی
ا حضور سردار مهدی عیسی زاده رئیس کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم شریف میاندوآب ، چهاربرج ، باروق در مجلس شورای اسلامی و علی دهقان مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی به همراه فرمانداران شهرستانهای میاندوآب ، چهاربرج ، باروق و مدیران استان و شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان میاندوآب برگزار شد
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 16:00
حضور فرماندار شهرستان باروق در آیین جمع خوانی قرآن کریم در مسجد جامع شهر باروق
مهندس حسینی در آیین جمع خوانی قرآن کریم شهر باروق که بمناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می گردد حضور یافت و با امام جماعت ، نمازگزاران، قاریان و اهالی قرآنی این مراسم دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است این مراسم همه ساله در ماه مبارک رمضان با حضور تعداد کثیری از جوانان و اهالی شهرستان در مسجد جامع شهر باروق برگزار می گردد . در پایان مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق ضمن تشکر از برگزاری اینگونه برنامه های فرهنگی مذهبی در شهرستان، دقایقی در جمع جوانان قرآنی به گفتگو با آنها پرداخت.
  • یکشنبه 6 فروردین 1402 ساعت 11:00
صالح حسینی فرماندار شهرستان باروق با صدور پیامی، آغاز سال جدید و عید باستانی نوروز را تبریک گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
  • سه شنبه 1 فروردین 1402 ساعت 01:00