مراسم جشن ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در شهر باروق برگزار شد.
همزمان با آغاز دهه کرامت، ویژه برنامه گرامی داشت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر با حضور مهندس حسینی فرماندار ، امام جماعت، معاون اجتماعی ناحیه مقاومت سپاه ، مسئول مرکز نیکوکاری باروق و با حضور پرشور بانوان در جوار امامزاده حسن غریب شهرستان برگزار شد.
  • یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 ساعت 15:30
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه کرامت،
سوم خردا سالروز حماسه فتح خرمشهر، روز دزفول، ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی "ره" و قیام خونین 15 خرداد، به ریاست مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق و با حضور اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • شنبه 30 اردیبهشت 1402 ساعت 09:00
بازدید میدانی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی
بازدید میدانی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی مهندس رهبردین و سردار مهدی عیسی زاده رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه مهندس حسینی فرماندار باروق و مسئولین این شهرستان از پروژه های مصوب شده باروق در سفر استاندار محترم استان آذربایجان‌غربی به شهرستان باروق
  • پنج شنبه 28 اردیبهشت 1402 ساعت 15:30
بازدید از اجرای عملیات پروژه ساخت مرکز جامع خدمات سلامت روستای گل سلیمان آباد
هاشمی معاون فرماندار باروق بهمراه کارشناسان فرمانداری از اجرای عملیات پروژه ساخت مرکز جامع سلامت روستای گل سلیمان آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان بازید بعمل آوردند. شایان ذکر است این مرکز در شهریور ماه سال گذشته مصادف با هفته دولت توسط مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق کلنگ زنی شده بود که هم اکنون در حال احداث می باشد.
  • یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 ساعت 10:30
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور در شهرستان باروق حضور یافت
دکتر مقبلی معاون سازمان راهداری کل کشور بهمراه مدیر کل راهداری استان در شهرستان باروق حضور یافت و به اتفاق مهندس حسینی فرماندار شهرستان از محور های روستایی این شهرستان از جمله بخش نختالو بصورت میدانی بازدید به عمل آورد و از نزدیک شاهد وضعیت راه های روستایی این شهرستان شدند.
  • شنبه 16 اردیبهشت 1402 ساعت 11:00
مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق
مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق بهمراه جمعی از مسئولین در سومین روز از هفته معلم از معلمان خیر و نیکوکار شهرستان در محل مرکز نیکوکاری قائم آل محمد(عج) باروق تجلیل به عمل آورد.
  • جمعه 15 اردیبهشت 1402 ساعت 10:00
جلسه کارگروه رفع موانع تولید، اشتغال و سرمایه گذاری برگزار شد.
جلسه رفع موانع تولید، اشتغال و سرمایه گذاری به ریاست مهندس حسینی فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه که تعدادی از سرمایه گذاران نیز حضور داشتند 12 مورد درخواست سرمایه گذاری در شهرستان باروق مورد بررسی قرار گرفت و بعد از تصویب در کارگروه و طی مراحل قانونی مجوز احداث خواهند گرفت.
  • پنج شنبه 14 اردیبهشت 1402 ساعت 09:00
بمناسبت گرامیداشت هفته معلم، از معلمان بازنشسته و پیشکسوت شهرستان باروق تجلیل به عمل آمد.
در دومین روز از هفته معلم با حضور مهندس حسینی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان طی مراسمی که به همت مدیر دبیرستان شبانه روزی شهر باروق تدارک دیده شده بود از بزرگان و پیشکسوتان عرصه علم و دانش، معلمان زحمت کش سال های دور و نزدیک که هم اکنون بازنشسته شدند تجلیل به عمل آمد.
  • چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 ساعت 09:00
دیدار فرماندار باروق با تعدادی از معلمان مدارس شهرستان بمناسبت 12 اردیبهشت روز معلم
صالح حسینی پیش از ظهر امروز بهمراه جمعی از مسئولین شهرستان در دیدار با تعدادی از معلمان مدارس باروق بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری اظهار داشت: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ایی در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود .
  • سه شنبه 12 اردیبهشت 1402 ساعت 12:00
فرماندار شهرستان باروق در پیامی 12 اردیبهشت روز معلم را گرامی داشت.
متن پیام مهندس صالح حسینی به شرح زیر است: قدرت و قوّت و اعتبار و آبروی یک کشور، بیش از همه‌چیز به نیروی انسانی آن کشور است. نیروی انسانی را چه‌کسی درست میکند؟ نیروی انسانی را چه‌کسی نقد میکند؟ چه‌کسی فعلیّت میبخشد؟ معلّم . ”مقام معظم رهبری (مدظله العالی )”
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 21:00