بازدید فرماندار از پتروشیمی
مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق به همراه حاج آقا محمدی نسب امام جماعت شهرباروق از پتروشیمی باروق بازدید و با مهندس مهدوی مدیر عامل پتروشیمی جهت بررسی مشکلات دیدار و گفتگو کردند .
  • شنبه 30 مهر 1401 ساعت 16:22
حضور کار آفرین نمونه شهرستان باروق در همایش نقش آفرینی زنان روستایی و عشایری در توسعه و پایداری در کشور
همایش نقش آفرینی زنان روستایی و عشایری در توسعه و پایداری در کشور
ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی: زنان روستایی و عشایری در حوزه امنیت غذایی نقش محوری دارند و از پیشگامان امنیت غذایی هستند. زنده بودن روستاها وابسته به فعالیت زنان است. حمایت از زنان روستایی کار اختیاری نیست و یک ضرورت محسوب می شود چرا که حمایت از زنان روستایی منجر به آبادی می شود و به همین منظور بیش از 4 هزار و 600 صندوق حمایت از زنان روستایی و عشایر تشکیل شده است.
  • سه شنبه 26 مهر 1401 ساعت 12:02
تجلیل از آتش نشانان
به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی از پرسنل پایگاه آتش نشانی شهرداری باروق و پایگاه آتش نشانی دهیاری گل سلیمان آباد توسط صالح حسینی فرماندار شهرستان باروق با حضور امام جماعت شهر باروق ، شهردار باروق و دهیارگل سلیمان آباد تجلیل شد .
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 08:30
صبگاه مشترک نظامی و انتظامی
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضورفرماندار شهرستان باروق و نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان باروق برگزار شد.
  • یکشنبه 17 مهر 1401 ساعت 10:51
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضورفرماندار شهرستان باروق و نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان باروق برگزار شد.
  • یکشنبه 17 مهر 1401 ساعت 10:46
غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای والامقام شهرستان باروق
بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار شهرستان باروق و ومسولان گلزار شهدا در شهرستان باروق غبارروبی و عطرافشانی شد
  • یکشنبه 17 مهر 1401 ساعت 10:40
پیام تبریک فرماندار بمناسبت هفته نیروی انتظامی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری باروق ،صالح حسینی فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت در متن این پیام آمده است :
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 22:39
بیانات در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح
بسیار خرسندم و خدا را شاکرم که بعد از یک تعطیلی نسبتاً طولانی در دیدار حضوری با شما جوانان عزیز و دانش‌آموختگان و سردوشی‌بگیران، امسال در این روز این توفیق مجدّداً دست داد. ورود چند هزار جوان به نیروهای مسلّح یک مژده است، یک بشارت است که هر سال تکرار میشود. چه جوانهایی که دانش‌آموخته‌ی دانشگاه‌ها هستند و درجه‌ی افسری میگیرند و وارد میشوند، مشغول کار میشوند، چه کسانی که وارد دانشگاه میشوند و سردوشی میگیرند و مشغول تحصیل میشوند
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 11:47
گلزار شهدای والامقام شهرستان باروق غبارروبی و عطرافشانی شد.
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مردم و مسئولان گلزار شهدا در باروق غبارروبی و عطرافشانی شد.
  • دوشنبه 4 مهر 1401 ساعت 09:59