مراسم تجلیل از تعدادی کارگران نمونه شهرستان بمناسبت هفته کار و کارگر
به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگر عصر امروز از تعدادی کارگران زحمتکش و خدوم شهرداری باروق و کارتن سازی سبلان باروق با حضور مهندس حسینی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ضمن قدردانی از کارگران پرتلاش شهرستان، بصورت نمادین از تعدادی در محل فرمانداری تجلیل به عمل آمد.
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 11:30
نشست هم اندیشی
نشست هم اندیشی مهندس حسینی فرماندار باروق با علما و روحانیون شهرستان باروق
  • یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 ساعت 09:00
همایش شورای های اسلامی شهرستان باروق
بمناسبت روز شورا همایش شورای اسلامی شهرستان باروق با حضور محمودیان مدیر کل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان، مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق و جمعی از مسئولین شهرستان باروق درمحل تالار طبیعت باروق برگزار شد.
  • شنبه 9 اردیبهشت 1402 ساعت 11:00
دیدار سرپرست شهرداری باروق
دیدار سرپرست شهرداری باروق بهمراه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر با مهندس حسینی فرماندار شرستان باروق
  • شنبه 9 اردیبهشت 1402 ساعت 09:00
آیین گلنک زنی مجتمع اداری شهرستان باروق
ساختمان مجتمع اداری شهرستان باروق با حضور عیسی‌زاده نماینده شهرستان های میاندوآب، باروق و چهاربرج در مجلس شورای اسلامی و حسینی فرماندار وجمعی از مسئولان شهرستان باروق گلنک زنی شد.
  • چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 ساعت 11:00
توزیع 1300بسته معیشتی درشهرستان باروق
بمناسبت ماه مبارک رمضان و شبهای پرفیض قدر 1300 بسته معیشتی هر بسته به ارزش ریالی یک میلیون ودویست هزار تومان توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان باروق با حضور مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق و مسئولین شهرستان در بین نیازمندان منطقه توزیع شد.
  • سه شنبه 22 فروردین 1402 ساعت 10:00
جلسه نشست مشترک جمعی از مدیران مدارس با حضور فرماندار شهرستان باروق
فرماندار شهرستان باروق در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه گفت : نقش آموزش و پرورش در تحقق فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و توسعه و پیشرفت همه جانبه جامعه کلیدی ومهم است.
  • دوشنبه 21 فروردین 1402 ساعت 11:00
جلسه هماهنگی برنامه های روز جهانی قدس در محل فرمانداری شهرستان باروق به ریاست فرماندار برگزار شد.
حسینی فرماندار شهرستان باروق در این جلسه با تسلیت ایام ضربت خوردن امام علی (ع) گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در باروق هم مثل سایر شهرستانهای استان با شکوه تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.
  • دوشنبه 21 فروردین 1402 ساعت 09:00
جلسه ستاد بحران
به دنبال اعلام هشدار قرمز هواشناسی در استان ، جلسه ستاد بحران به مدیریت فرماندار باحضور اعضای ستاد بحران در فرمانداری شهرستان باروق تشکیل شد‌
  • پنج شنبه 10 فروردین 1402 ساعت 09:00
افتتاح ساختمان بیمه تامین اجتماعی شهرستان باروق
با حضور سردار عیسی‌زاده نماینده مردم میاندوآب، باروق و چهاربرج در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تامین اجتماعی استان و فرماندار شهرستان و جمعی از مردم و مسئولین در باروق افتتاح شد.
  • چهارشنبه 9 فروردین 1402 ساعت 12:00