حضور مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی در شهرستان باروق
سرهنگ حیرانی مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای استان ضمن حضور در شهرستان باروق طی جلسه ای در محل فرمانداری به ریاست مهندس حسینی فرماندار باروق به مسائل و مشکلات شهرستان از جمله حوزه های راهداری ، آب شرب و مدرسه پرداختند.
  • چهارشنبه 28 دی 1401 ساعت 10:00
✅️ شروع روند آزاد سازی اراضی تصرف شده منطقه حفاظتی تالاب سد نوروزلو (پشت بند انحرافی نوروزلو) شهرستان باروق
در راستای سیاست های دولت سیزدهم و مصوبات شورای حفاظت از بیت المال شهرستان در خصوص آزاد سازی سواحل، اراضی تصرف شده منطقه حفاظتی تالاب سد نوروزلو ( پشت بند انحرافی نوروزلو) با همکاری مدیریت منابع آب، محیط زیست و نیروی انتظامی بنا به دستور دادستانی و با حضور مهندس صالح حسینی فرماندار شهرستان باروق در وحله اول 18 هکتار آزاد سازی شد و در روز های آتی نیز این روند ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است در کنار این آزاد سازی نزدیک 30 حلقه چاه غیر مجاز نیز امحاء خواهد شد.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 12:00
نشست مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق
نشست مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای یلکلو از توابع بخش نختالو این شهرستان، در خصوص بررسی مسائل و مشکلات این روستا از جمله مشکلات حوزه راه ارتباطی، مخابرات و اینترنت، در محل فرمانداری با حضور معاون فرماندار، بخشدار نختالو و مسئولین راهداری برگزار شد.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 08:30
✅️ دیدار با مادر شهید بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت مقام مادر
باحضور مهندس حسینی فرماندار و مسئولین شهرستان باروق از مادر شهید والامقام مجید میرزاپور در روستای قره سقال دیدار و تجلیل بعمل آمد.
  • شنبه 24 دی 1401 ساعت 09:30
حضور مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق در ویژه برنامه جشن کوثر
به مناسبت فرخنده میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و مقام مادر وروز زن، که با حضور پرشور بانوان و مسولان شهرستان باروق با همکاری حوزه خواهران در حسینیه حضرت ابوالفضل ع برگزار شد. 🔹️ در پایان این مراسم ضمن تجلیل از اسامی متبرکه به نام مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) سفر احسانی برپا شد.
  • جمعه 23 دی 1401 ساعت 10:00
پیام تبریک فرماندار شهرستان باروق بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و روز مادر
فرماندار باروق با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و روز مادر را محضر تمامی بانوان ایران اسلامی علی الخصوص زنان و مادران این شهرستان تبریک و تهنیت گفت.
  • جمعه 23 دی 1401 ساعت 08:00
✅️ سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان باروق برگزار شد
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق و با حضور اعضای ستاد در فرمانداری باروق برگزار شد.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 09:00
دیدار رئیس اداره میراث فرهنگی، صنـایع دسـتی و گردشـگری شهرستان با فرماندار باروق
خانم علیزاده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان با مهندس حسینی فرماندار باروق دیدار و گفت و گو کردند.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 11:30
برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی،
جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سردار عیسی زاده نماینده مردم شریف شهرستان های میاندوآب، باروق و چهار برج در مجلس شورای اسلامی 🔹️شایان ذکر است فرمانداران سراسر استان نیز بصورت ویدئو کنفرانس در این جلسه شرکت کرده بودند.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 15:30
1 2 3