به مناسبت "گرامیداشت روز بسیج"
با حضور فرماندار مهندس حسینی و مسئولین محترم شهرستان باروق از خیرین بزرگوار توسط مرکز نیکوکاری مهدی آل محمد(ص) تجلیل گردید.
  • یکشنبه 6 آذر 1401 ساعت 22:48
به مناسبت "گرامیداشت روز بسیج"
رزمایش اقتدار بسیج در سالن ورزشی شهدای باروق با حضور فرماندار محترم شهرستان باروق ،امام جماعت محترم شهر ، فرماندهی محجترم سپاه ناحیه باروق ، فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان باروق و اعضای شورای اداری شهرستان و پرشور مردم ومسولان و بسیجیان پایگاه های بسیج به مناسبت 5 آذر سالروز تأسیس بسیج مستضعفین
  • یکشنبه 6 آذر 1401 ساعت 22:45
عاون فرماندار شهرستان باروق منصوب شد.
با حکم محمد صادق معتمدیان استاندار محترم آذربایجان غربی سید یاسر هاشمی به عنوان معاون فرماندار باروق منصوب شد
  • یکشنبه 6 آذر 1401 ساعت 22:42
بمناسب گرامیداشت هفته‌ بسیج
بمناسب گرامیداشت هفته‌ بسیج، مهندس حسینی فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان باروق. وجمعی از فرماندهان پایگاهای بسیج خواهران و برادران از محل پتروشیمی باروق بازدید کردند. این بازدید با هدف امید آفرینی برای جوانان با حضور میدانی در محل پتروشیمی باروق اجرا شد
  • پنج شنبه 3 آذر 1401 ساعت 19:56
دیدار چهره به چهره و مردمی فرماندار
دیدار چهره به چهره و مردمی فرماندار و روسای ادارات با اهالی شریف شهرستان با هدف ارتقای رضایتمندی عمومی از پاسخگویی مدیران برگزار شد.
  • پنج شنبه 3 آذر 1401 ساعت 19:53
به مناسبت هفته بسیج با خانواده شهید والامقام صمد شمس دیدار به عمل آمد.
در این دیدار مهندس حسینی فرماندار، امام جماعت، فرمانده سپاه و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و فرمانده حوزه مقاومت باروق حضور داشتند از پدر شهید والامقام صمد شمس دیدار و تجلیل به عمل آمد. شهید بسیجی صمد شمس از شهدای نیروی انتظامی در سال 1380 با لباس مقدس مرزبانی و در درگیری مسلحانه با گروهک های تروریسی و معاندان نظام، در منطقه سردشت به درجه رفیع شهادت نایل آمد. روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.
  • پنج شنبه 3 آذر 1401 ساعت 19:51
بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسم یادواره شهداء در روستای گل سلیمان آباد برگزار شد
مراسم یادواره شهدا از جمله 9 شهید والا مقام روستای گل سلیمان آباد به مناسبت هفته بسیج با حضور فرماندار، مسئولین شهرستان و آحاد مختلف مردم و اهالی شریف این روستا در حسینیه امام رضا(ع) برگزار شد. در پایان نیز از خانواده های معظم شهداء تجلیل به عمل آمد.
  • پنج شنبه 3 آذر 1401 ساعت 19:47
مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
گلزار شهدا در شهرستان باروق باحضور امام جماعت شهر باروق ، فرماندار شهرستان باروق ،فرمانده ناحیه سپاه شهرستان ،مسئولین ادارات خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثار گران غبارروبی و عطرافشانی شد
  • پنج شنبه 3 آذر 1401 ساعت 19:46
تجلیل از خانواده شهید شهید والامقام بخشی در روستای نختالو
مهندس حسینی فرماندار باروق به همراه امام جماعت و فرمانده سپاه شهرستان ضمن دیدار و گفتگو از خانواده شهید والا مقام بخشی در روستای نختالو بمناسبت هفته بسبج تجلیل به عمل آوردند.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 18:57

آرشیو اخبار


تصویر روز