حضور مهندس حسینی فرماندار شهرستان باروق در اولین یادواره شهدای محله شهرستان باروق
اولین یادواره شهدای محله شهرستان باروق، با حضور پرشور اهالی دو خیابان ستارخان و باقرخان و همچنین مسئولین شهرستان به همت پایگاه بسیج امام جعفر صادق(ع) و خانواده‌های معظم شهدای محلات ستارخان و باقرخان (شهدای والامقام ایران‌نژاد، سیف‌الهی، رحیمی، جمشیدزاده، عینی و نعمت پور) همزمان با سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی(ع) شامگاه دیروز در فضای معنوی خاصی در محله ستارخان برگزار شد.
  • جمعه 24 شهریور 1402 ساعت 20:00
نشست صمیمی فرماندار با شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر باروق
نشست صمیمی با جمعی از اعضای شورای شهر و شهردار به دعوت فرماندار روز چهارشنبه 22 شهریور ماه 1402 در دفتر کار فرماندار باروق برگزار شد.
  • چهارشنبه 22 شهریور 1402 ساعت 10:00
بازدید فرماندار شهرستان باروق از روند اجرای جاده سرچم
حسینی فرماندار شهرستان باروق از روند اجرا و پیشرفت آسفالت پروژه جاده سرچم بازدید به عمل آورده و بصورت میدانی مسائل و مشکلات این پروژه از جمله سوخت رسانی به ماشین آلات این کارگاه در جهت تسریع و افزایش سرعت اجرای پروژه بررسی و پیگیری کردند.
  • دوشنبه 20 شهریور 1402 ساعت 10:00
بخشدار بخش مرکزی شهرستان باروق منصوب شد.
طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین و معتمدین و فرماندار شهرستان مراسم معارفه بخشدار بخش مرکزی شهرستان باروق در محل سالن جلسات فرمانداری امروز 20 شهریور ماه برگزار شد.
  • دوشنبه 20 شهریور 1402 ساعت 09:00
بازدیدکارشناسان فرمانداری
بازدیدکارشناسان فرمانداری ،منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باروق ورئیس اداره برق این شهرستان به همراه کارشناس اداره مخابرات و میراث فرهنگی شهرستان میاندوآب از مسیر پیشنهادی فیبر نوری به طول 12 کیلومتر بخش نختالو
  • دوشنبه 13 شهریور 1402 ساعت 09:00
دیدار با خانواده معظم شهدا با حضور معاون توسعه و پشتیبانی منابع استانداری
در ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر جعفر ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی؛ سردار عیسی زاده نماینده محترم مردم شریف میاندوآب؛ چهاربرج و باروق؛ فرماندار شهرستان باروق و جمعی از مسئولین شهرستان، از خانواده شهید داریوش بنایی دیدار و تجلیل شد.
  • سه شنبه 7 شهریور 1402 ساعت 11:30
کلنگ زنی ساحل سازی ردودخانه قوری چای شهر باروق
در ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر جعفر ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی؛ سردار عیسی زاده نماینده محترم مردم شریف میاندوآب؛ چهاربرج و باروق؛ فرماندار شهرستان باروق و جمعی از مسئولین شهرستان، پروژه ساماندهی و ساحل سازی قوری چای در شهر باروق کلنگ زنی شد.
  • سه شنبه 7 شهریور 1402 ساعت 11:00
افتتاح مدرسه سه کلاسه روستای تازه کند زاغه
در ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر جعفر ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی؛ فرماندار شهرستان باروق و جمعی از مسئولین شهرستان، مدرسه سه کلاسه در روستای تازه کند زاغه از توابع بخش نختالوی این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 7 شهریور 1402 ساعت 09:00
بمناسبت گرامیداشت هفته دولت پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای یلکلو کلنگ زنی شد
بمناسبت گرامیداشت هفته دولت پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای یلکلو با حضور مهندس حسینی فرماندار باروق و جمعی از مسئولین کلنگ زنی شد.
  • دوشنبه 6 شهریور 1402 ساعت 12:30

آرشیو اخبار


گزارش تصویری


تصویر روز


پیوندهای مهم